Atrakcje w Rewie

(6)

Wizyta w Motylarni w Karwi jest jak wejście do rajskiej dżungli. W świecie bajecznych motyli, które swobodnie latają między odwiedzającymi, możesz zachwycić się ich pięknem, zrelaksować i wycis... więcej »

ul. Kopernika 29A, Karwia

Plaża w Rewie Jak na taką małą miejscowość jaką jest Rewa, jest ona bogato obdarzona plażami - to skutek lokalizacji na piaszczystym cyplu. W sezonie letnim działają tutaj dwa strzeżone kąpieliska o ... więcej »

od ul. Morskiej

Zatoka Pucka stanowi zachodnią częścią Zatoki Gdańskiej i przy tym jest nadzwyczaj płytka (średnia głębokość to ok 3 m), od otwartego morza oddziela ją tylko Półwysep Helski, a zwyczajowa grani... więcej »

zachodnia część Zatoki Gdańskiej

Windsurfing, kitesurfing i wakeboarding w Rewie. Wody zatoki Puckiej są bardzo płytkie i ciepłe. Do tego na akwenie wieją sprzyjające uprawianiu sportów wodnych wiatry.  Jeszcze niedawn... więcej »

Rewa, w okolicach cypla

Ogólnopolska Aleja Zasłużonych Ludzi Morza w Rewie Ogólnopolska Aleja Zasłużonych Ludzi Morza w Rewie powstała 2004 roku na Cyplu Rewskim. Pierwsze trzy wmurowane w chodnik tablice upam... więcej »

ul. Rybacka, Cypel Rewski

Marsz Śledzia Kuźnica - Rewa Wody zatoki Puckiej (poza dwoma głębiami) są wyjątkowo płytkie, ciekawostka jest częściowo podwodna mierzeja przebiegająca od rewy do Kuźnicy. Od strony Rewy fragment wys... więcej »

z Kuźnicy do Rewy
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00