Gastronomia w Rewie

(10)

kawa, herbata, ciasta, lody

CAFÉ PISTACJA to sezonowy lokal działający 1 maja do 30 września. Kawy na ciepło i na zimno, herbaty - czarne, zielone, czerwone, aromatyzowane i rooibos, mrożone. Ciasta: serniki, torty i... więcej »

ul. Morska 50, Rewa

DrinkBAR Fryta w Rewie - miejsce, w którym można spokojnie wypić drinka i dobrze zjeść przy dobrej muzyce. W wybrane dni muzyka na żywo. więcej »

ul. Morska 61, Rewa

Kuchnia śródziemnomorska, dania rybne

Strand Bistro w Rewie to dwie sale restauracyjne z widokiem na morze i duży taras z wyjściem na plażę. Obiekt poleca kuchnię śródziemnomorską, opierającą się na świeżych i oryginalnych produ... więcej »

ul. Bursztynowa 3, Rewa

Śniadania, obiady, ryby smażone

Bar Rybacki Kąt w Rewie - dania śniadaniowe i obiadowe, ryby smażone. Istnieje możliwość rezerwacji. Mogą Państwo skosztować dań przy stolikach na zewnątrz lokalu lub zabrać ze sobą do domu. więcej »

ul. Morska 4, Rewa

Dania kuchni polskiej i regionalnej

Bar Nadmorski w Rewie położony jest nad samym morzem, na najbardziej wysuniętej  na północ części miejscowości - ze schodów tarasu schodzi się wprost na plażę. Bar oferuje dania... więcej »

ul. Morska 2, Rewa

Chëcz Kòle Szpërka to rodzinna restauracja w samym centrum Rewy, w pierwszej linii brzegowej przy ul. Morskiej. Restauracja słynie z autorskiej kuchni opartej o świeże ryby od lok... więcej »

ul. Morska 42/44, Rewa
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00