Noclegi w Rewie

(17)

Rewa noclegi nad morzem

Gdzie na wczasy nad morzem? Może Rewa? Na turystów czeka piaszczysta plaża z dwoma strzeżonymi kąpieliskami, każde o długości około 100 metrów - północne - na północ od cypla w kierunku Pucka i południowe w kierunku Gdyni. Ten piaszczysty cypel, o szerokości około 50 metrów, stanowi swoiste molo wybiegające w morze. Płytkie wody Zatoki Puckiej ukochali sobie miłośnicy sportów wodnych: windsurfingu i kitesurfingu. W okolicy jest również dużo miejsca do jazdy na rowerze i spacerowania.

Po wpisaniu w pole wyszukiwarki - Rewa Noclegi - pojawiają się tysiące wyników. Rewa posiada bogatą bazę turystyczną. Naprawdę jest w czym wybierać: ośrodki wczasowe, pensjonaty, apartamenty, pokoje gościnne, tanie kwatery czy domki letniskowe. Decydując się na tanie noclegi w Rewie warto rozważyć ofertę pokoi i kwater prywatnych. Natomiast, gdy wybieramy się na wakacje większą grupą,  bardziej ekonomicznym rozwiązaniem mogą okazać się domki letniskowe i całoroczne. Należy pamiętać, że czasami tańsza oferta wiąże się z większą odległością od nadmorskiej plaży, ale warto szukać.

Rewa położona jest na piaszystym cyplu i w związku z tym nie brakuje tu miejsca na plażach. Latem, na plaży w Rewie, funkcjonują dwa strzeżone kąpieliska - północne - na północ od cypla w kierunku Pucka i południowe w kierunku Gdyni. Piaszczysty cypel, o szerokości około 50 metrów, stanowi swoiste molo wybiegające w morze. Dalej ciągnie się płycizna łącząca się aż z Kuźnica na Mierzei Helskiej. W sierpniu odbywa się "Marsz Śledzia" - czyli przejście z Kuźnicy do Rewy po płyciźnie rewskiej. Płytkie wody Zatoki Puckiej upodobali sobie fascynaci sportów wodnych: windsurfingu i kitesurfingu. W okolicy odnaleziono trzy zatopione wraki - są one ulubionym miejscem dla spragnionych wrażeń nurków. W okolicy jest również dużo miejsca do jazdy na rowerze i spacerowania.

Rewa to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach jak Kołobrzeg. Nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać 20-30 kilometrów. W Rewie działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. Więcej informacji w zakładce GASTRONOMIA.

Rewa to nieduża miejscowość turystyczna, ale baza noclegowa jeść dość bogata - znajdziemy tu hotele, ośrodki wypoczynkowe, apartamenty, pokoje, tanie kwatery, domki letniskowe czy pola namiotowe. Ale jakich noclegów w Rewie jest najwięcej? Najliczniejszą grupą noclegową są pokoje i domki.

Najtańsze noclegi w Rewie zaczynają się już od około 35 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich pokoi. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów. Średnio cena takich obiektów w Rewie waha się w przedziale 50-80 zł od osoby za dobę.

Wyślij zapytanie

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego , , , , który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00