Atrakcje Turystyczne

Plaża w Rewie

Rewa Plaża. Na piaszczystym cyplu wybiegającym w wody zatoki Puckiej w sezonie letnim działają dwa strzeżone kąpieliska w kierunku Pucka "Rewa Północ" i w kierunku południowym - w stronę Gdyni "Rewa Południe". więcej »

od ul. Morskiej

Zatoka Pucka

Zatoka Pucka to część Zatoki Gdańskiej - zwyczajowa granica zatoki to linia łącząca miasta Gdynia i Hel. Płytkie i spokojne wody zatoki to najlepsze w Polsce miejsce do windsurfingu. Dodatkowo płytkie wody szybko się nagrzewają - temperatura wody często przekracza 20 stopni Celsjusza. więcej »

zachodnia część Zatoki Gdańskiej

Motylarnia Karwia

Kilkadziesiąt gatunków żywych, swobodnie latających, największych i najbardziej kolorowych motyli świata w jednym miejscu! więcej »

ul. Kopernika 29A, Karwia

Windsurfing w Rewie

Windsurfing, kitesurfing i wakeboarding w Rewie. Wody zatoki Puckiej są bardzo płytkie i ciepłe. Do tego na akwenie wieją sprzyjające uprawianiu sportów wodnych wiatry. To idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych. więcej »

Rewa, w okolicach cypla

Aleja Zasłużonych Ludzi Morza

Ogólnopolska Aleja Zasłużonych Ludzi Morza w Rewie powstała 2004 roku na Cyplu Rewskim. Pierwsze trzy wmurowane w chodnik tablice upamiętniają generała Józefa Hallera, Klemensa Długiego i Jana Leszczyńskiego. Co roku kapituła wyróżnia kolejnych, wybitnych ludzi morza. Na końcu alei stoi Krzyż Morski, którego ramiona stanowią kotwice, poświęcony Ofiarom Morza. więcej »

ul. Rybacka, Cypel Rewski

Marsz Śledzia

Marsz Śledzia czyli przejście przez zatokę Pucką mielizną z Kuźnicy do Rewy. Wędrówka trwa około 6 godzin - to około 10 km marszu przez wodę, która przeważnie sięga kolan, zaledwie kilkaset metrów to przeprawa wpław lub łodziami. więcej »

z Kuźnicy do Rewy